Funkcjonariusz: platforma open source do szybkiej eksfiltracji danych z komputerów, serwerów, telefonów, tabletów, aparatów cyfrowych i innych urządzeń USB.

kontakt@funkcjonariusz.com

Zostań sponsorem projektu Funkcjonariusz!

Jeśli chcesz:

  • tak po prostu wesprzeć moją pracę
  • zamówić implementację jakichś dodatkowych funkcji
  • zamówić testy i wsparcie dla konkretnych modeli komputerów
  • zareklamować się na stronach projektu jako sponsor

to jesteś we właściwym miejscu. Zapraszam!

Chcesz przekazać pieniądze?

Jeśli chcesz przekazać pieniądze, możesz to zrobić bezpośrednio na tej stronie - daj mi tylko znać, czy dotacja ma być rozdzielona pomiędzy wszystkie moje projekty open source, czy ma w całości pójść na projekt Funkcjonariusz.

Chcesz przekazać sprzęt komputerowy?

Jak się prawdopodobnie zdążyłeś już zorientować, proces rozruchu komputera różni się pomiędzy poszczególnymi producentami, a czasem nawet modelami. Jednym z największych kosztów projektu Funkcjonariusz są zakupy kolejnych komputerów, aby móc je przetestować, w razie potrzeby dostosowując projekt do wymysłów producenta, oraz udokumentować potencjalne problemy - tak aby Funkcjonariusz był faktycznie przydatny dla funkcjonariuszy różnych służb, a nie tylko dla specjalistów IT.

Jeśli nie możesz lub nie chcesz przekazywać pieniędzy, możesz przekazywać nam sprzęt komputerowy - również ten zużyty i wycofywany z użytku w Twojej firmie.

Przede wszystkim potrzebuję...

Jednym z moich priorytetów jest znajdywanie i opisywanie sposobów obchodzenia wbudowanych zabezpieczeń w poszczególnych modelach komputerów. Właśnie w tym celu poszukuję (również na zasadzie wypożyczenia, wynajmu itp.) następujących komputerów:

Inny sprzęt

Chętnie przyjmę w zasadzie każdy model laptopa poza tymi z tej listy. W szczególności wszystkie modele Alienware, Panasonic, Samsung, Sony Vaio i Toshiba.

Sprzęt nie musi być nowy i może nosić wyraźne oznaki użytkowania, byle jako tako działał. Zasilacze, pamięć RAM i twarde dyski również nie są wymagane.

Adres

Mój adres to:

Tomasz Klim Payload.pl
ul. Święty Marcin 29/8
61-806 Poznań